fbpx

ЕКГ

Електрокардіографія — методика реєстрації та дослідження електричних полів, що утворюються при роботі серця. Електрокардіографія є відносно недорогим, але цінним методом електрофізіологічної інструментальної діагностики в кардіології.

Прямим результатом електрокардіографії є ​​отримання електрокардіограми (ЕКГ) — графічного представлення різниці потенціалів, що виникають в результаті роботи серця і проводяться на поверхню тіла. На ЕКГ відбивається усереднення всіх векторів потенціалів дії, що у певний момент роботи серця.

При лікуванні дрібних свійських тварин чималу частину захворювань становлять хвороби серцево-судинної системи: приблизно 10% від загальної кількості хвороб. Крім того, 1 випадок із 10 — це вроджені патології.

ЕКГ у тварин дає інформацію про функціональні можливості серця, про розміри камер серця та положення серця в грудній клітці, дозволяє уточнити діагноз (інфаркту міокарда, ішемію та перикардиту) Відбиває вплив лікарських препаратів на роботу серця. ЕКГ у тварин (електрокардіограма) — найпоширеніший метод діагностики, який використовується під час обстеження кардіологічних пацієнтів.